o kobiecej firmie

Witaj!

Czym jest KOBIECA FIRMA?

Blogiem. Stroną dla przedsiębiorczych kobiet, które pragną prowadzić dochodowy i satysfakcjonujący biznes. Zbiorem wiedzy na wszelkie tematy związane z prowadzeniem własnej firmy, rozwojem osobistym, codziennym kobiecym życiem. Miejscem, które da Ci wsparcie i udzieli konkretnych odpowiedzi.

Kto prowadzi KOBIECĄ FIRMĘ?

Katarzyna Madej – kobieta z własną firmą, która jest przykładem na to, że można stworzyć biznes od absolutnego zera. Kobieta, której firma ADAMAS to nietypowe połączenie biura księgowo-podatkowego z usługami szkoleniowymi i indywidualnymi konsultacjami biznesowymi – kierowanymi wyłącznie do kobiet. W swojej pracy z zaangażowaniem i niezwykłą przyjemnością wspiera kobiety w ich dążeniu do sukcesu, szczególnym wsparciem otaczając te z nich, które dopiero wchodzą na rynek, albo wracają po dłuższej przerwie związanej np. z macierzyństwem. Klientki ADAMAS to proaktywne, pełne pasji i otwarte na świat kobiety z różnych stron Polski.

A czym poza prowadzeniem swojego empatycznego biznesu zajmuje się Katarzyna Madej? Czyta, czyta i jeszcze raz czyta. Namiętnie wręcz ogląda filmy i seriale (szczególnie te straszne) i dla relaksu prowadzi bloga kulinarnego. Razem z mężem wychowuje (a raczej tak jej się wydaje) dwa adoptowane ze schroniska psiaki. I cały czas się czegoś uczy, bo bez nauki nie potrafi żyć.


 

KOBIECA FIRMA jest naturalną konsekwencją mojej zawodowej działalności. Kolejnym elementem realizującym misję ADAMAS, która brzmi:

„Wspierać kobiety w ich dążeniu do niezależności finansowej, która jest wynikiem prowadzenia przez nie silnego, efektywnego i satysfakcjonującego biznesu”.

I mam nadzieję, że dzięki temu wirtualnemu miejscu pomogę w tym również Tobie.

Jestem tu dla Ciebie.