usługi ADAMAS

Oferta ADAMAS dla kobiecych firm:

Wspieram (również zdalnie) kobiece biznesy przede wszystkim w:

  • rozliczeniach księgowo-podatkowych (PKPIR, VAT, ZUS itd.)
  • zakładaniu firmy
  • weryfikacji pomysłu na biznes
  • rozwiązywaniu problemów firmowych (ze strategią, brakiem klientów itp.)
  • marketingu (w szczególności w mediach społecznościowych)

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną i potrzebujesz wsparcia w którejkolwiek z wyżej wymienionych dziedzin albo po prostu nieco pozytywnej energii do działania – NAPISZ DO MNIE:

adamasbiuro@wp.pl

Będzie mi niezmierni miło wesprzeć Ciebie w Twoich biznesowych działaniach.

Na wszelkie wiadomości odpisuję niezmiernie szybko, dlatego jeśli w przeciągu 2 dni nie otrzymałaś odpowiedzi – sprawdź folder SPAM.

A może zanim podejmiesz decyzję, by do mnie napisać, chciałabyś wiedzieć, jak się ze mną współpracuje?

Przeczytaj, co na ten temat mają do powiedzenia wspaniałe i zdolne kobiety, z którymi również i ja mam przyjemność współpracować.


Marta Darska – Project Director VILLANGO – wioski językowe

„Z firmą ADAMAS współpracujemy od początku istnienia naszej firmy – Katarzyna Madej wspierała nas merytorycznie w wielu obszarach, przede wszystkim w opracowaniu elementów naszej strategii marketingowej (wizja, misja firmy, segmentacja rynku, docelowi klienci itd.). Otrzymałyśmy bardzo fachową pomoc w zakresie wykorzystania mediów społecznościowych oraz w opracowaniu strategii promocyjnej firmy. Wielokrotnie korzystałyśmy z szerokiej i profesjonalnej wiedzy Kasi, która pomogła nam w różnego rodzaju zadaniach, takich jak np. przygotowanie oferty dla firm i osób indywidualnych. Była niezastąpionym źródłem wszelkich kontaktów, tak bardzo potrzebnych na początkowym etapie działalności (firmy, grupy FB, blogi, instytucje). Pomagała nam w wyznaczaniu priorytetów i planowaniu kolejnych kroków, motywowała do działania, podrzucała ciekawe pomysły i konsultowała nasze. Zawsze dotrzymywała terminów, była dokładna i rzetelna. Cały czas myślę o Kasi, jak o naszym „aniele stróżu””

Marta Zarębska – właścicielka poradni dietetycznej odWAŻ się!

„Kasię poznałam na prowadzonym przez nią szkoleniu, podczas którego opowiadała o tajnikach zakładania i prowadzenia własnej działalności. Już wtedy wiedziałam, że to właśnie Ją poproszę o współpracę, jeśli tylko uda mi się założyć swoją firmę. I całe szczęście, że się zgodziła 🙂 Z chęcią pomogła mi przejść przez całą procedurę rejestracji firmy, za co przeogromnie jestem Jej wdzięczna, bo było to dla mnie czarną magią. Chyba wszystkie dziewczyny, z którymi Kasia współpracuje potwierdzą, że jest nie tylko przesympatyczną, otwartą, rzetelnie wykonującą swoje obowiązki osobą, ale przede wszystkim wsparciem i inspiracją dla kobiet, które chcą się rozwijać i pracować na własny rachunek. Dzięki Ci za to dobra kobieto :)”

 Martyna Cieślik – twórczyni marki PanFelicjan

„Od kiedy zaczęłam współpracę z Adamas, czyli z Kasią, cały stres związany z formalną stroną prowadzenia działalności zniknął. Kasia to dużo więcej niż księgowa! Oprócz perfekcyjnego wypełniania swoich obowiązków, potrafi doradzić i pomóc w wielu kwestiach, które stanowią problem dla młodego przedsiębiorcy takiego jak ja. To, że każde spotkanie z nią to ogromna dawka pozytywnej, kobiecej energii jest już tylko super dodatkiem ;)”

 Justyna Wencel – artystka, twórczyni Dzikiej Jabłoni Pracowni Kreatywnego Wyrażania

„Współpracuję z Kasią z Adamas od czterech miesięcy, czyli od kiedy założyłam firmę. To księgowa, która odpisuje na każdego, nawet weekendowego maila i nie pozostawia mnie w stanie wątpliwości. Mam ich zawsze wiele, ale Kasia potrafi wszystko mi wytłumaczyć w przyjazny sposób, życzliwie, z cierpliwością i wyczuciem. Współpraca z nią oznacza komfort, ład w papierach i wewnętrzny spokój, że można prowadzić firmę i nie zwariować.”

 

 

 

ADAMAS Katarzyna Madej

NIP9820278041

Pabianicka 27/29, 93-506 Łódź