o mnie

Witaj! Ale się cieszę, że tu jesteś!

Marzysz o swoim biznesie? Takim, który dawałby Ci mnóstwo satysfakcji, spełnienia i oczywiście pieniędzy?

W takim razie pozwól, że przybliżę Ci Kobiecą Firmę 🙂

Czym jest KOBIECA FIRMA?

Blogiem dla przedsiębiorczych kobiet, które pragną prowadzić dochodowy i satysfakcjonujący biznes. Zbiorem wiedzy na wszelkie tematy związane z prowadzeniem własnej firmy, rozwojem osobistym i oczywiście codziennym kobiecym życiem. Miejscem, które da Ci wsparcie i udzieli konkretnych odpowiedzi, a także da odrobinę rozrywki. Znajdziesz tu wyłącznie 100% szczerości bez ubarwień i same sprawdzone i praktyczne sposoby na to, by prowadzić lepsze życie i lepszy biznes.

Kto prowadzi KOBIECĄ FIRMĘ?

JA czyli Katarzyna Madej. Jestem kobietą z własną firmą, która udowadnia, że można stworzyć biznes od absolutnego zera. Po 12 latach szarego etatu zrobiłam ogromny krok w nieznanie i założyłam swoją wymarzoną firmę. Moja firma to nietypowe połączenie biura księgowo-podatkowego z usługami szkoleniowymi i indywidualnymi konsultacjami biznesowymi – kierowanymi wyłącznie do kobiet. Całe życie staram się nie wpisywać w utarte schematy i ramy. Burzę przekonania i kwestionuję to, co wydaje się być „normą”. I taki też jest mój biznes. Nie zakwalifikujesz go jednoznacznie np. „To biuro rachunkowe”, bo nigdy, przenigdy nie chciałam stworzyć typowego, nudnego biura rachunkowego i zostać szarą księgową 🙂 Dlatego moja firma „ADAMAS” jest czymś znacznie, znacznie więcej i cały czas się rozwija.

A czym poza tym się zajmuję? Czytam, czytam i jeszcze raz czytam. Namiętnie wręcz oglądam filmy i seriale – szczególnie te straszne, uwielbiam spędzać czas w fajnych kawiarniach i restauracjach (najlepiej w dobrym towarzystwie) i zwiedzać ciekawe miejsca. Razem z mężem wychowuję (a raczej tak nam się wydaje, bo chyba jest odwrotnie) dwa adoptowane ze schroniska psiaki. I cały czas się czegoś uczę, bo bez nauki nie potrafię żyć.