„Mój pierwszy biznes” szkolenie dla kobiet

Dziś będzie krótko i na temat. Oczywiście na temat biznesu.

Od ponad trzech lat cyklicznie robię dla kobiet szkolenie „Mój pierwszy biznes”. I w każdym kolejnym są nowe elementy, bo biznes i życie to ciągła zmiana. Tym razem (02.03.2019 r. w Łodzi) też będzie nieco inaczej, ponieważ chciałabym podzielić się z moimi kursantkami czymś wyjątkowym i unikatowym – wiedzą „z życia wziętą” na temat tego, jakie biznesy mają szansę na rozwój i przetrwanie, a jakie nie. Komu dane jest prowadzić dochodową firmę, a kto po wykorzystaniu preferencyjnego ZUSu będzie zmuszony ją zlikwidować.

Mam stały kontakt z wieloma kobiecymi biznesami, spotykam się i rozmawiam z ich właścicielkami, śledzę na bieżąco losy ich firm i po ponad trzech latach „obserwacji” wiem po prostu, co działa a co nie. I właśnie o tym chciałabym pod czas tej edycji szkolenia przede wszystkim opowiedzieć.

Stąd też ta autoreklama, bo przecież każda z nas chciałaby wiedzieć, co (z)robić, żeby odnieść sukces.

Wobec tego, jeśli planujesz założenie firmy, albo prowadzisz ją od niedawana i jeszcze poruszasz się w świecie biznesu trochę „po omacku” – zapraszam Cię na szkolenie „Mój pierwszy biznes”. Na pewno dowiesz się (poza tym, o czym pisałam wcześniej):

– W jaki sposób samej przeprowadzić badania rynkowe,

– Jak przeprowadzić analizę konkurencji oraz segmentację rynku (w tym, jak dotrzeć do klientów)

– Jak przygotować się finansowo do prowadzenia firmy i

– Jak mała firma może radzić sobie z marketingiem

Szkolenie odbędzie się w Łodzi w Art_Inkubatorze 02.03.2019 r. godz. 9:30-14:00 (kliknij w link lub w bocznym menu).

http://pierwszybizneslodz.evenea.pl/

Zapraszam 🙂

A gdybyś się zastanawiała, czy na moich szkoleniach jest fajnie, ciekawie i po prostu czy warto wziąć udział – przeczytaj proszę opinie na FB.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.